OFFROAD-BAZAR.cz

V Offroad centru Jase Nová Paka se specializujeme na dovoz a prodej offroad vozů. V offroad bazaru Auto-Jase najdete auta s označením 4x4 především značek Land Rover a Jeep. Pro značky Land Rover a Jeep dodáváme také široký sortiment náhradních dílů, offroad doplňků a příslušenství. Součástí našich služeb je kompletní servis pod označením Servis Chrysler - Jeep a Land Rover servis a to včetně diagnostiky offroad vozů, pneuservisu, klempířské dílny, lakovny, servisu klimatizací a STK, emisí a přihlášení vozidla.
 

Proč kupovat offroad auta u nás
Prodáváme pouze námi pečlivě vybrané a před prodejem kompletně prověřené servisované offroady, vše s písemně garantovanou půlroční zárukou na případné skryté vady. Námi prodané offroady samozřejmě záručně i pozáručně servisujeme.

 

Naše offroad úspěchy
Zkušený tým offroad bazaru Auto-Jase z Nové Paky se pravidelně a s úspěchem účastní se svými terénními vozy dlouhodobé soutěže OffROAD Maraton. V ročníku 2010 v kategorii „Auta AMATER“ získali první místo! I to svědčí o tom, že se o terénní vozidla v Offroad centru Jase starají opravdoví offrouďáci, kteří jsou s offroad auty dokonale sžití a skvěle jim rozumí. Neváhejte a obraťte se na offroad experty z Offroad centra Jase Nová Paka.

Bazarová vozidla Land Rover

Land Rover bazar

Všechny offroad auta značky Land Rover z Offroad centra Jase Nová Paka jsou spolehlivá ojetá auta, která jsou před prodejem prověřená a servisovaná. Dovážíme pro vás i na zakázku předem vytipovaná a ověřená offroad auta Land Rover. Samozřejmostí je i půlroční záruka na skryté vady a záruční i pozáruční servis značky Land Rover v našem Land Rover servisu. Dodáváme také autodíly pro vozy Land Rover a to jak značkové, tak OEM díly i náhrady. Provádíme také autoklempířské a další servisní práce pro vozy Land Rover.
U nás v offroad bazaru najdete, nebo si můžete nechat na zakázku dovézt, všechny 4x4 modely značky Land Rover.
Armádní pracant Land Rover Defender, aristokrat a PAN OFFROAD Land Rover Range Rover, jeho mladší bratříček – SUV Land Rover Discovery, nebo nejmenší z rodu značky Land Rover - Land Rover Freelander.
Vyberte si z naší nabídky vozů značky Land Rover!