OFFROAD-BAZAR.cz

V Offroad centru Jase Nová Paka se specializujeme na dovoz a prodej offroad vozů. V offroad bazaru Auto-Jase najdete auta s označením 4x4 především značek Land Rover a Jeep. Pro značky Land Rover a Jeep dodáváme také široký sortiment náhradních dílů, offroad doplňků a příslušenství. Součástí našich služeb je kompletní servis pod označením Servis Chrysler - Jeep a Land Rover servis a to včetně diagnostiky offroad vozů, pneuservisu, klempířské dílny, lakovny, servisu klimatizací a STK, emisí a přihlášení vozidla.
 

Proč kupovat offroad auta u nás
Prodáváme pouze námi pečlivě vybrané a před prodejem kompletně prověřené servisované offroady, vše s písemně garantovanou půlroční zárukou na případné skryté vady. Námi prodané offroady samozřejmě záručně i pozáručně servisujeme.

 

Naše offroad úspěchy
Zkušený tým offroad bazaru Auto-Jase z Nové Paky se pravidelně a s úspěchem účastní se svými terénními vozy dlouhodobé soutěže OffROAD Maraton. V ročníku 2010 v kategorii „Auta AMATER“ získali první místo! I to svědčí o tom, že se o terénní vozidla v Offroad centru Jase starají opravdoví offrouďáci, kteří jsou s offroad auty dokonale sžití a skvěle jim rozumí. Neváhejte a obraťte se na offroad experty z Offroad centra Jase Nová Paka.

Provozovatel offroad bazaru

Jaroslav Sekot 

 

Pražská 11
509 01 Nová Paka

 

telefon: +420 493 724 271
tel. / fax: +420 493 723 633
e-mail: info@auto-jase.czIČ: 48990922
DIČ: CZ7510063220