OFFROAD-BAZAR.cz

V Offroad centru Jase Nová Paka se specializujeme na dovoz a prodej offroad vozů. V offroad bazaru Auto-Jase najdete auta s označením 4x4 především značek Land Rover a Jeep. Pro značky Land Rover a Jeep dodáváme také široký sortiment náhradních dílů, offroad doplňků a příslušenství. Součástí našich služeb je kompletní servis pod označením Servis Chrysler - Jeep a Land Rover servis a to včetně diagnostiky offroad vozů, pneuservisu, klempířské dílny, lakovny, servisu klimatizací a STK, emisí a přihlášení vozidla.
 

Proč kupovat offroad auta u nás
Prodáváme pouze námi pečlivě vybrané a před prodejem kompletně prověřené servisované offroady, vše s písemně garantovanou půlroční zárukou na případné skryté vady. Námi prodané offroady samozřejmě záručně i pozáručně servisujeme.

 

Naše offroad úspěchy
Zkušený tým offroad bazaru Auto-Jase z Nové Paky se pravidelně a s úspěchem účastní se svými terénními vozy dlouhodobé soutěže OffROAD Maraton. V ročníku 2010 v kategorii „Auta AMATER“ získali první místo! I to svědčí o tom, že se o terénní vozidla v Offroad centru Jase starají opravdoví offrouďáci, kteří jsou s offroad auty dokonale sžití a skvěle jim rozumí. Neváhejte a obraťte se na offroad experty z Offroad centra Jase Nová Paka.

Bazarová vozidla Jeep

Jeep bazar

Všechny offroad auta značky Jeep z Offroad centra Jase Nová Paka jsou spolehlivá ojetá auta, která jsou před prodejem prověřená a kompletně servisovaná. Dovážíme pro vás i na zakázku předem vytipovaná a ověřená offroad auta Jeep. Samozřejmostí je i půlroční záruka na skryté vady a záruční i pozáruční servis značky Jeep v našem Chrysler – Jeep servisu. Dodáváme také autodíly pro vozy Jeep a to jak značkové, tak OEM díly i náhrady. Provádíme také autoklempířské a další servisní práce pro vozy Jeep.
U nás v offroad bazaru najdete, nebo si můžete nechat na zakázku dovézt, všechny 4x4 modely značky Jeep. Jedinečný Jeep Wrangler, zakladatel segmentu SUV Jeep Grand Cherokee, designově kontroverzní Jeep Compass, „farmářský“ Jeep Cherokee nebo nejmladší z rodů Jeepů - Jeep Patriot. Vyberte si z naší nabídky vozů značky Jeep!

 
Cherokee 2,4L 4x4, Trail Hawk , LPG

Cherokee 2,4L 4x4, Trail Hawk , LPG

Cena s DPH395 702
  • Najeto:150000
  • Rok:2014
  • Odpočet DPH:Ne

Další informace na offroad bazaru